Souosý Křížový laser 10mW červený s bateriovým napájením
Popis zboží:
Jedná se o přípravek vhodný pro ustavování obráběcích soustav v ose nějakého sklíčidla (například soustruhu) nebo jiného rotačního dílu. Také pro kontrolu vertikál či horizontál různých pojezdů.
Pro upnutí je vyhrazena část mezi středícími červíky (mimo štítku). Její průměr je 24,8mm, délka celého laseru je 18 0mm.
Laser je napájen jedním CR2 článkem s 3VDC napájecí hodnotou. Lze jej vyměnit povolením dvou šroubků na plastové části laseru. Zapínání a vypínání je možné pomocí vypínače na čele plastového dílu.
Upřesňující popis:
- rozměry trubičky 24,8 mm x 100 + ABS nástavec 24x80 mm
- materiál Dural + ABS plastový nástavec s baterií a vypínačem
- dural broušený bez jiné povrchové úpravy
(umožňuje stažení povrchu na soustruhu, v případě poškození povrchu)
- regulační červíky M4 pozinkované 8 ks (pro in-bus klíč číslo 2)
- seřízení z výroby, s přesností výchylky do 2 mm na 8 m
- napájení monočlánkem CR2 -3VDC 800mA - umožňuje asi 17h svícení
- laserová dioda 10mW 635nm
- bezpečnostní třída laseru 2M
- krytí IP 65
- galvanicky oddělené obvody od kostry elektroizolační ochranou do 400V
- max. teplotní rozsah laserového modulu –12°C až 45°C. Provozování mimo tento rozsah vede k poškození
-POZOR NA POLARITU PŘI VKLÁDÁNÍ BATERIE! - vložte dle štítku! Obrácená polarita poškodí diodu laseru!
Napište nám
Z naší nabídky |
---|
TRUST HYKE OUTDOOR POWERBANK 10.000 |
![]() |
Hyke Outdoor Powerbank 10 000 mAh. Vodotěsná a rychle se nabíjející powerbank pro venkovní použití.<... |
945,00 Kč |
Nůžková hlavice |
![]() |
Nůžková hlavice pro bodové lasery 5mW a 10mW Umožňuje vytvořit linku která není souměrná s oso... |
525,00 Kč |
Držák z PETG tříosý pro lasery o průměru 12mm |
![]() |
Držák pro lasery o průměru tubusu 12mm. Držák je vyroben z pevného PETG plastu (volitelných barev) m... |
263,00 Kč |
Stínítko křížového laseru s krytem optiky laseru |
![]() |
Stínítko pro křížový laser s krytem optiky laseru. Tímto stínítkem lze jednoduše zakrývat posunutím ... |
263,00 Kč |
Držák pro lasery z PETG na jekl 20x20mm |
![]() |
Držák pro lasery o průměru tubusu 12,16,18, nebo 32mm.Držák je vyroben z pevného PETG plastu moderní... |
231,00 Kč |
Červený čárový laser s kontektorem M8 a měničem na Laser 4.5~42V DC - 3.5mW, 650nm |
![]() |
čárový laser s měničem na Laser 4.5~42V DC s konektorem M8. (3 pinový konektor M8) o krytí IP67 + ka... |
2236,00 Kč |
Červený čárový laser s kontektorem M12 a měničem na 6-30V AC/DC - 5mW-HT |
![]() |
čárový laser s měničem na 6-30V AC/DC s konektorem M12. 4 pinový konektor M12 o krytí IP67 + kabel s... |
2614,00 Kč |
Naši patrtneři: lesnickepotreby.cz – lesnické potřeby, oblečení a obuv do lesa / led-zahrada.cz – zahradní osvětlení, designová dekorativní světla
položek v košíku: 0